خطی مشی سیستم مدیریت یکپارچه

   “وقتی محصول یا خدمتی را به مشتری عرضه می نمائیم، باور داریم آرزو هایمان را با او قسمت نموده ایم”  

ارزش آرمانی

  

شرکت طراحی مهندسی و ساخت بسط انرژی پرشیا (P.E.D. Co.) یکی از شرکت های معتبر در زمینه خدمات مهندسی، تأمین و مدیریت ساخت تجهیزات صنعت نفت، طراحی کشتی و سازه های دریایی می باشد، این شرکت با توجه به بیانیه چشم انداز خود، همواره می بایست به عنوان ملاک و معیاری برای سایر شرکت ها در انجام پروژه های با فناوری بالا قرار گیرد.

 اینجانب ضمن تعهد به رعایت خواسته های مشتریان، الزامات قانونی و سایر الزامات زیست محیطی و ایمنی و بهداشت مرتبط با فعالیت های شرکت، سیستم مدیریت یکپارچه را مبتنی بر آخرین ویرایش استانداردهای:

 ISO 9001 – ISO/TS 29001 – ISO 14001 – OHSAS 18001

 به عنوان الگو برگزیده و رئوس خط مشی خود را به شرح زیر تعیین می نمایم:

 ۱- قرار گرفتن در بین ۳ شرکت برتر طراح و تولید کننده تجهیزات درون چاهی در داخل کشور در ۵ سال آینده و در بین ۱۰ شرکت برتر در خاورمیانه در ۱۰ سال آینده.

۲- توسعه پایدار با مقیاس اقتصادی و افزایش رقابت پذیری از طریق هسته ناب، شبکه کارا

۳-  ایجاد و بهبود مستمر زیر ساخت های سیستمی

۴- توجه به آموزش و پژوهش در جهت تسلط، بهبود و گسترش فناوری های مورد نیاز به منظور ایجاد مزیت رقابتی

۵- افزایش مستمر سطح رضایت مشتریان

۶- برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم بمنظور پیشگیری از وقوع حوادث ناشی از کار و کنترل عوامل زیان آور محیط کار (عوامل ارگونومی و فیزیکی)

۷- برنامه ریزی و اقدام منظم و مداوم بمنظور پیشگیری از آلودگی های محیط زیست (خاک، آب و هوا) از طریق شناسایی، پایش و تعیین اهداف برای جنبه های بارز زیست محیطی و کاهش مصرف منابع

۸- ایجاد محیطی مشارکتی با رعایت اصول روابط انسانی و افزایش انگیزه کارکنان

 این مدیریت با تاکید بر توجه همکاران به جایگاه ویژه صنعت نفت و صنعت دریایی در رشد و توسعه  صنعتی – اقتصادی کشور، ضمن اعلام تعهد کامل خود به سیستم ایجاد شده و بهبود مستمر آن، انتظار دارد کلیه همکاران با همدلی و همگامی ضمن درک و رعایت دقیق مفاد این خط مشی، نسبت به اجرای کامل آن جدیت نمایند.

 این خط مشی نیز مانند سایر اجزای سیستم مدیریت یکپارچه شرکت به صورت سالیانه در جلسات بازنگری مدیریت مورد بازنگری قرار خواهد گرفت.       

پاسخی ارسال نمایید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>